ERP Çarpışma Nedir?

Kaza Raporunda ya da Bir Aracın Trimer Kaydında ERP Çarpma Yazıyorsa Buradan Bilgi Alın.

Son dönemde kaza raporlarında ERP ve tutulan ekspertiz kaza raporlarında "ERP Çarpma", "ERP Park Halinde Çarpma" şeklinde şeyler yazmaktadır. Peki nedir bu ERP Çarpma.


ERP Çarpma Nedir?

Öncelikle raporlarda ya da trimer kaydında bulunan ERP ibaresinin Ekspertiz Raporunun kısaltması olduğunu belirtelim. ERP Çarpma ise eksper tarafından tutulan raporda kazanın çarpma nedeniyle gerçekleştiğini gösterir. ERP Park Halinde Çarpma ise ekspertizin kazayı park halinde çarpma sonucu gerçekleştiği şeklinde raporlaması halinde görülür.

ERP Trimer Hasar Kaydı  Sorgulama

ERP ve hasar kaydı sorgulama artık çok kolaylaştı. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından sunulan hizmette bir aracın kaç kazaya karıştığına ve kazaların ne kadarlık bir hasara yol açtığına kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Bu servisten faydalanmak için 5 TL karşılığında araç plakasını yazıp 5664 e göndermeniz gerekir. Gelen mesajda ERP(Eksper Raporu) yer almaktadır.  

Hasarlı Parça Sorgulama

ERP ve Kaza mesajını aldıktan sonra PARÇA boşluk PLAKA boşluk KAZA TARİHİ yazarak 5664'e gönderirseniz o kazaya ait parça değişimlerini görebilirsiniz. alıntı.

Hakkımızda
Çözümlerimiz 
Referanslarımız
İletişim

Biz Kimiz?

Bu web sitesi Mavvo Bilişim ve Bilgi Sistemleri Sanayi Ticaret ve Ltd. Şti. ne aittir. Resmi web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.          

Mavvo Bilişim olarak müşterilerimizin tüm ERP süreçlerini tam, hızlı ve kolay şekilde tamamlayabilecekleri eksiksiz çözümler sunuyoruz.

İletişime Geçin